Prometheus 2 ‘nin Çekimleri Ocak 2016’da Başlıyor!

Prometheus 2 ‘nin Çekimleri Ocak 2016’da Başlıyor!

04 Ağustos 2015

502 Okunma

Ridley Scott’ın merakla beklenen ve hakkında birçok spekülatif haberi yapılan devam filmi Prometheus 2’nin çekimleri Ocak ayında başlıyor.

Ünlü yönetmen Ridley Scott, çekimleri biten ve 2 Ekim’de vizyona girmesi beklenen filmi "The Martian"dan sonra kolları tekrardan sıvıyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana Prometheus 2  hakkında birçok asılsız haber ve yorum yapılmış, Prometheus’un devam filmi olan Prometheus 2’nin 4 Mart 2016'da vizyona gireceği haberleri ortalıkta kol gezmişti. Henüz çekimleri başlamayan Prometheus 2’nin resmi olmayan fragmanları bile video sitelerindeki yerini almıştı. Sonunda Total Film’den Prometheus 2’ye dair elle tutulur bir haber geldi.

Yapımcı olarak birçok projeyle boğuşan Ridley Scott , Total Film’in haberine göre Prometheus 2’nin çekimlerine Ocak 2016’da başlayabileceğini duyurdu. Jack Paglen ve Michael Green’in senaryosunu yazacağı, Ridley Scott’ın yönetmenlik koltuğunda oturacağı filmin oyuncu kadrosunda ise Noomi Rapace, Michael Fassbender ve Rik Barnett yer alacak. Prometheus 2’nin planlanan vizyon tarihi ise 2017. 

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha