Limonata 2015 Filmi Full izle

 Editörün Önerisi
Limonata 2015 Filmi Full izle
PUAN : 9.3
İMDb 8.4
Yerli
720P

 7074İZLENME

 0FAVORİ

Suat, Makedonya’da yaşayan eski bir tır şoförüdür, hasta yatağında ölmeyi beklemektedir. Ölmeden önce oğlu Sakip’ten son bir isteği vardır; yıllar önce İstanbul’da imam nikahıyla evlendiği bir hanımdan olan oğlunu bulup, yanına getirmesidir. Bebekken terk ettiği oğlunu son bir kez görüp, hellalik alarak ruhunu teslim etmek istemektedir.
 
Sakip, bir kardeşi olduğunu öğrendiğinde, onu bulmak için, Makedonya’dan İstanbul’a doğru babasının emektar arabasıyla yola çıkar. Elindeki bilgiler sadece, kardeşinin adının Selim olduğu ve babasının eline tutuşturduğu eski bir adrestir. İkili ilk karşılaşmalarından itibaren asla tam olarak anlaşamazlar. Sakip, babasının son arzusunu anlattığından beri, Selim sürekli durumu reddetmektedir. Makedonya’ya gitmekle ilgilenmemektedir.
 
Sakip de bir an önce onu ikna edip , babasının yanına götürmekte kararlıdır. Selim’i ikna edemeyeceğini anlayan Sakip; bir gece onu, ayakta duramayacak kadar sarhoşken, arabaya atarak kaçırır. Ve yollara düşerler… Böylece; başka kültürlerden gelen, birbirini tanımayan iki kardeşin, benzerliklerine, farklılıklarına hatta kavgalarına şahit olacağımız eğlenceli bir yol hikayesi başlar.
 Tür: Komedi, Dram
Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Üye
  sasas 23 Temmuz 2015, Perşembe
paylasim icin sagol
Avatar
Ziyaretçi
MEHMET 24 Temmuz 2015, Cuma
ADAMSINIZ
Avatar
Ziyaretçi
Ali Demirel 27 Temmuz 2015, Pazartesi
Film cidden harika yükleyene teşekkür ediyorum fakat ses az ya :/
Avatar
Ziyaretçi
alican 01 Ağustos 2015, Cumartesi
film gerçekten güzeldi ali atay iyi iş çıkarmış
Avatar
Ziyaretçi
Sadık 11 Eylül 2016, Pazar
Film bildiğin Kardeşim Benim filminin senaryosu.
  BENZER FİLMLER