Yapışık Kardeşler izle

Yapışık Kardeşler izle
PUAN : 8.5
İMDb 2.0
Yerli
1080P

 2289İZLENME

 0FAVORİ

Halim ile Selim komik iki kardeştir. Fakat sıradan kardeşlerden farkları, doğuştan yapışık ikizler olmaları bu yaşa kadar beraber yaşamış olmalarıdır. Küçük bir köyde sıradışı hayatlarına mutlu mesut devam ederler fakat yaşları gelmesine rağmen, kendilerine uygun 'hayırlı' bir kısmet bulamazlar. Hal böyle olunca da büyük şehrin, İstanbul'un yolunu tutarlar... Filmin yönetmenliğini, komedi oyunculuğu ve sunuculuğu ile tanıdığımız İlker Ayrık üstleniyor. Yapımda başrolü Hakan Bulut ile paylaşan Ayrık'a kadroda ayrıca İvana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış ve Bülent Şakrak gibi yakından tanıdığımız isimler eşlik ediyor. Filmin yapımcılığını ise Pervasız Film firması üstleniyor.
 Orjinal Adı:

Yapışık Kardeşler: Ayrıl da Gel

 Tür: Komedi
Detay
  Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
alican 18 Haziran 2015, Perşembe
orijinal dvd görüntüsü ne zaman çıkar
Avatar
Yönetici
  OnurZ 18 Haziran 2015, Perşembe
hocam orjinal dvd çıktı zaten şuanki sansürsüz. görüntü platformdan kaydedilip sansürsüz ses ile senkronlanmıştır. 1080p kalitede izlemeniz için eklenmiştir. ilerleyen zamanda eğer bluray çıkarsa güncellenecektir..
İMZA
Gafil Dünya! Herşey Boşluktan İbaret...
Avatar
Ziyaretçi
alican 19 Haziran 2015, Cuma
bilgilendirme için teşekkürler.
Avatar
Ziyaretçi
_xXKralKingXx_ 29 Temmuz 2015, Çarşamba
Bunu indirebiliyozmu eğer indiriyosak nasıl İndiriyoz
Avatar
Yönetici
  OnurZ 29 Temmuz 2015, Çarşamba
internet download menager yüklü ise zaten filmi açarken aşağıda sol tarafta internet download menager butonu gelir. o şekilde indirebilirsiniz.
İMZA
Gafil Dünya! Herşey Boşluktan İbaret...
  BENZER FİLMLER