Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü izle

Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü izle
PUAN : 9.1
İMDb 9.0
Dublaj
1080P
  • Süre: 201 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2003
  • Ülke: ABD

 7281İZLENME

 1FAVORİ

Orta Dünya için verilen son savaş başlar. Frodo ve Sam, Gollum'un rehberliğinde, Tek yüzük'ü yok etmek için Hüküm Dağı'nın ateşlerine doğru olan tehlikeli yolculuklarına devam ederler. Aragorn ise kendisine kalan mirasa sahip çıkmak için mücadele etmektedir. Bir yandan da Yüzük taşıyıcısının görevini tamamlamasına yardım etmek amacıyla, düşmana oranla çok daha az sayıda olan yandaşlarına, Kara Lord Sauron'un büyüyen gücüne karşı önderlik eder.
 Orjinal Adı:

The Lord of the Rings: The Return of the King

Detay
  Yorum Alanı 11 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Üye
  turgay--- 22 Haziran 2015, Pazartesi
uzun versiyonu hangisi
Avatar
Yönetici
  OnurZ 22 Haziran 2015, Pazartesi
şuankiler kısa versiyon. yalnız uzun olan sahneler dublaj değildir. forced altyazı kullanılacak bilginiz olsun. hazırlanıyor. gerçek full hd kalitesiyle en kısa sürede eklenecektir.
İMZA
Gafil Dünya! Herşey Boşluktan İbaret...
Avatar
Üye
  turgay--- 22 Haziran 2015, Pazartesi
kıralsınız abi
Avatar
Üye
  turgay--- 04 Temmuz 2015, Cumartesi
uzun versiyon ne zaman yüklenecek
Avatar
Yönetici
  OnurZ 04 Temmuz 2015, Cumartesi
problem oldu daha sonra düzenlenip eklenecektir. ama sahneler ingilizce olcaktır. forced altyazılı olarak izleyeceksiniz tamamı dublaj değil çünkü.
İMZA
Gafil Dünya! Herşey Boşluktan İbaret...
Avatar
Üye
  turgay--- 04 Temmuz 2015, Cumartesi
eyvalh
Avatar
Ziyaretçi
kantay 11 Eylül 2015, Cuma
hocam uzun versiyonlar gelecek mi onları hiç izlemedim bunları defalarca izledim yeni film izlemek gibi olacak

gelecek mi kesinlikle uzun versiyon
Avatar
Yönetici
  OnurZ 11 Eylül 2015, Cuma
hocam ekipten ayrılan arkadaş yapacaktı unutulmuş. en kısa sürede halletmeye çalışacağım. ama şunu diyim ekstra sahneler olan uzun versiyonda indgilizcedir bilgin olsun.
İMZA
Gafil Dünya! Herşey Boşluktan İbaret...
Avatar
Ziyaretçi
kantay 12 Eylül 2015, Cumartesi
altyazı yok mu

yoksa bile pat çat oyun oynaya oynaya bi kaç kelime öğrendik go, kill himm, v,b gibi idare ederiz uyduruz filmin akışına göre

eğer yükleyebilirseniz mutlu oluruz benim gibi izlemek isteyen vardır elbet...
Avatar
Ziyaretçi
kantay 12 Eylül 2015, Cumartesi
baktım da extended versiyon altyazılar var onlardan birini kullanabiliriz
Avatar
Ziyaretçi
ilkin 12 Eylül 2015, Cumartesi
selam yüzüklerin efendisinin serifilimlerinin izlemiyen yokdur ben yüzüklerin efendisinin uzun versiyonlarının hebsini izledim yüzüklerin efendisinin uzun veersiyonlarını hebsi nde yanlış cekilmiş sahneler var beni dinleyin uzun versiyonları izlemeyin yüzüklerin efendisinin asıl normal olanları kısatılmış versiyonlarıdır cünkü yüzüklerin efendisinin serilerini ceken peter jakson yüzüklerinefendisinin seri filimlerini cekib bitirdikden sonra bikez bakmamışki benim yanlış cekdiyim sahne varmı yokmu oyüzden yüzüklerin efendisinin türküyede olan sahneleri normal yani kısatılmış versiyonlar normal zaten yüzüklerin efendisini kısatılmış versiyonlarına dikatle baksan filimin büsürü hataları var ben okadar izlemişimki bufilimi yanlışlıklarıbile közümden kacmıyor ama ceri toliken yüzüklerin efendisinin kitabınıyazarak büyük bir baş yapıt yapış yüzüklerin efendisi onumara filim insan izledikce doymuyor yüzüklerin efendisini kısatılmış versiyonları busitede kalsa daha iyi olur izleriz dorusunusöyleyim ben montaj olmuş filim izlerim dandik filimleri izlemem
  BENZER FİLMLER